football365

Manchester United sprowadzi latem mistrza świata?

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Argentyńskie media i Fabrizio Romano informują, że Manchester United jest zainteresowany sprowadzeniem argentyńskiego mistrza świata. Konkurencja w wyścigu po usługi tego piłkarza będzie jednak duża.

Chodzi o Alexisa Mac Allistera, który na co dzień występuje w Brighton & Hove Albion. Środkowy pomocnik był pewniakiem do gry w wyjściowej jedenastce podczas mundialu w Katarze i jednym z najlepszych zawodników tego turnieju. Teraz ustawiła się po niego kolejka klubów z najwyższej półki.

Wśród zainteresowanych jest m.in. Manchester United, który ma bardzo mocno naciskać na ten transfer. Podobnie jest z Liverpoolem, który musiał zmienić swoje plany transferowe po tym, jak okazało się, że sprowadzenie Jude’a Bellinghama nie jest możliwe. Jurgen Klopp wyznaczył jako priorytet właśnie gracza „Mew”. Znajduje się on też na liście – co nie powinno nikogo dziwić – Chelsea.

Wszystkie kluby podobno rozmawiały już z obozem piłkarza. Brighton też powoli przygotowuje się na sprzedaż swojej gwiazdy i w najbliższych dniach ma ustalić za niego cenę.

Mac Allister we wszystkich rozgrywkach klubowych w tym sezonie zaliczył 29 występów, w których strzelił 10 goli i zanotował dwie asysty. Serwis Transfermarkt wycenia go na 42 miliony euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze