manutd.com

Marcel Sabitzer po remisie z Sevillą: jesteśmy rozczarowani. W takich rozgrywkach musimy zachować skupienie do końca

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zremisował na własnym obiekcie 2:2 z Sevillą w Lidze Europy. Jednym z bohaterów tego widowiska był Marcel Sabitzer, który zdobył obie bramki dla Manchesteru United. W pomeczowym wywiadzie ujawnił on, że cały zespół jest zawiedziony finalnym rezultatem spotkania.

Niespodziewanie po bardzo dobrej pierwszej połowie Manchester United ostatecznie zremisował z Sevillą na Old Trafford. Dwie bramki zdobył Marcel Sabitzer, a oba trafienia dla hiszpańskiego zespołu zostały zaliczone jako samobóje Harry’ego Maguire’a oraz Tyrella Malacii. Dodatkowo martwić mogą urazy Lisandro Martineza i Raphaela Varane’a oraz zawieszenie Bruno Fernandesa.

– Nie umiem ubrać tego w słowa. Dzisiejsze spotkanie było niczym kolejka górska. Dobrze zagraliśmy w pierwszej połowie, mieliśmy dobre okazje i powinniśmy zabić mecz. Ostatecznie zakończyło się remisem, a nie tego chcieliśmy. Musimy to zakończyć w Sewilli – mówił Marcel Sabitzer.

– Tak, jak powiedziałem, powinniśmy zakończyć mecz wcześniej. Mieliśmy wiele okazji, byliśmy pewni siebie oraz kontrolowaliśmy przebieg meczu. Niestety daliśmy naszym rywalom łatwo nadrobić straty. Nie możemy tracić bramek w taki sposób. Jesteśmy bardzo rozczarowani.

– W takich rozgrywkach musisz być w pełni skupiony do końca. Jeśli stracisz nawet procent, to możesz utracić kontrolę nad grą. Wydaje mi się, że w ostatnich kilku minutach jakoś dziwnie się zachowywaliśmy, graliśmy w 10 i straciliśmy przewagę.

– Dwie głupie bramki, nie możemy tak tracić goli. Było to bardzo frustrujące. Nie możemy tak grać, nie możemy tracić skupienia. Kiedy prowadzisz 2:0 na własnym obiekcie, to musisz wygrywać i dowozić korzystny wynik do końca.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze