manutd.com

Alejandro Garnacho: nie mogę doczekać się powrotu na boisko

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Alejandro Garnacho powoli wraca do zdrowia i jest coraz bliżej wznowienia gry w barwach Manchesteru United. W ostatnim wywiadzie dla klubowych mediów ujawnił on, że nie może się już doczekać powrotu na boisko.

Argentyńczyk w ostatnich dniach podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United, co pokazuje, ile wiary klub pokłada w rozwój młodego skrzydłowego. Niestety Erik ten Hag nie może aktualnie skorzystać z usług utalentowanego zawodnika, który leczy uraz stawu skokowego.

Bardzo prawdopodobne jest, że wkrótce, a na pewno przed zakończeniem sezonu zobaczymy ponownie Garnacho w czerwonej koszulce w oficjalnym spotkaniu. O powrocie do zdrowia oraz swoich ambicjach opowiedział on w ostatnim wywiadzie dla MUTV.

– Naprawdę nie mogę się już doczekać gry. Nie mogę doczekać się powrotu na Old Trafford oraz fanów śpiewających moje nazwisko, ponieważ to mnie napędza. Jestem zdesperowany i chcę wrócić. Wznowiłem na razie treningi. Zobaczymy, kiedy znowu będę mógł pomóc kolegom na boisku – mówił Alejandro Garnacho w rozmowie z MUTV.

– Mało kto może pochwalić się takimi osiągnięciami jak ja, a mam zaledwie 18 lat. Wygrałem trofeum z klubem, z Manchesterem United. Wspierałem moją grą zespół, który ostatecznie wygrał te rozgrywki. To bardzo mnie motywuje, ponieważ chcę wygrać ważniejsze trofea.

– Jestem bardzo ambitną osobą i nie przyjechałem tutaj, aby wygrać tylko jeden puchar. W tym sezonie mamy jeszcze szansę na jedno trofeum i będziemy walczyć o to do końca. Mamy również cel w postaci awansu do Ligi Mistrzów. Oczywiście, moją ambicją jest wygranie tych rozgrywek, więc jestem bardzo zmotywowany.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze