manutd.com

Alejandro Garnacho – młody talent rozwija się pod skrzydłami doświadczonych zawodników

Jakub Solosz
Zmień rozmiar tekstu:

18-letni Alejandro Garnacho, młody talent Manchesteru United, rozwija się pod skrzydłami doświadczonych zawodników, takich jak Lisandro Martinez, Bruno Fernandes czy David De Gea. W ekskluzywnym wywiadzie Garnacho opowiada o wsparciu ze strony starszych kolegów z drużyny.

Mimo że Alejandro Garnacho ma zaledwie 18 lat, zdobył już jedno ważne trofeum z Manchesterem United i wystąpił 29 razy w pierwszym zespole w tym sezonie. Skrzydłowy podpisał niedawno nową umowę z klubem, zwracając na siebie uwagę trenera Erika ten Haga swoją grą.

W ekskluzywnym wywiadzie udzielonym po podpisaniu kontraktu, Garnacho wyjawił, którzy zawodnicy Man Utd pomagają mu rozwijać się jako regularny gracz pierwszej drużyny. Młody piłkarz podkreśla, że jest traktowany jako równy kolega przez starszych kolegów z drużyny, co pomaga mu się rozwijać.

– Jestem najmłodszy ze wszystkich zawodników tej drużyny. Są tacy gracze jak Lisandro Martinez, który jest jak mój tata! Traktuje mnie jak mój tata by mnie traktował. Kiedy musi mi zbesztać, robi to, a kiedy dobrze mi idzie, mówi mi o tym. Zawsze stara się pomóc mi we wszystkim – stwierdził młodzieniec.

– Potem są tacy gracze jak Bruno Fernandes, który jest mi dość bliski. Pomaga we wszystkim, w czym może. Jestem też dobrym znajomym Davida De Gei, mówimy tym samym językiem i jest to zawodnik, z którym dobrze się dogaduję. Wszyscy bardzo mi pomagają – dodał.

Garnacho wspomniał o wsparciu takich zawodników jak Lisandro Martinez, Bruno Fernandes czy David De Gea, którzy pomagają mu na różnych płaszczyznach, zarówno na boisku, jak i poza nim. Dobre relacje z doświadczonymi graczami mają kluczowe znaczenie dla rozwoju młodego talentu.

Garnacho zdaje sobie sprawę z konieczności ciągłego doskonalenia swojej gry i pracuje nad swoimi umiejętnościami, aby przyczynić się do dalszych sukcesów drużyny w przyszłości. Dzięki wsparciu starszych kolegów z zespołu, Garnacho ma szansę na rozwój i osiągnięcie sukcesów zarówno indywidualnych, jak i zespołowych w Manchesterze United.

-Mam pewne dobre cechy i może nieco gorsze, ale naprawdę muszę ciągle się rozwijać we wszystkich aspektach swojej gry. Muszę uczynić swoje mocne strony jeszcze lepszymi i zamienić słabości w atuty – powiedział na koniec wywiadu.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze