manutd.com

Sytuacja kadrowa przed starciem z West Hamem United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag na pomeczowej konferencji prasowej zasugerował, że w kolejnym ligowym pojedynku najpewniej zobaczymy ten sam zespół co w przegranym starciu z Brighton. Istnieje jeszcze szansa, że w ostatniej chwili do kadry wskoczy jeden bardzo ważny dla tego zespołu zawodnik.

„Czerwone Diabły” przegrały 0:1 w ligowym pojedynku z Brighton, a bramkę na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach zdobył Alexis Mac Allister. Argentyńczyk zdobył bramkę z rzutu karnego, który został podyktowany po zagraniu ręką Luke’a Shawa we własnym polu karnym.

Wspomnianym zawodnikiem, który może powrócić do kadry, ma być Alejandro Garnacho. Skrzydłowy podpisał ostatnio nowy kontrakt z klubem, a w ostatnich tygodniach skupiał się na powrocie do zdrowia po odniesionym urazie stawu skokowego.

– Myślę, że będziemy mieli taką samą kadrę. W ostatniej chwili może wrócić jeden zawodnik. Garnacho, lecz musimy go jeszcze ocenić. Może będzie zaangażowany w to spotkanie, a zależne to będzie od jego postępów na treningach – mówił po przegranym meczu Erik ten Hag.

Holender nie tylko zasugerował powrót młodego utalentowanego skrzydłowego, lecz także potwierdził, że najpewniej nie zobaczymy w kolejnej kolejce Raphaela Varane’a, Toma Heatona oraz Scotta McTominaya. Uważa się, że mogą oni wrócić do gry w następnych tygodniach.

Do końca sezonu nie zobaczymy natomiast Lisandro Martineza oraz Donny’ego van de Beeka. Środkowy obrońca dochodzi do siebie po operacji śródstopia, a Holender ciężko trenuje na siłowni, aby wrócić do zdrowia po kontuzji kolana.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze