manutd.com

Sky Sports: Declan Rice ciągle na celowniku Manchesteru United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sky Sports poinformowało, że pomimo przerwy i zmiany szkoleniowca Manchester United nadal ma interesować się transferem Declana Rice’a. Uważa się, że West Ham United zaakceptowałby ofertę wynoszącą około 120 mln funtów.

Manchester United pomimo dwóch, a nawet trzech bardzo jakościowych transferów do środka pola w tym sezonie nie może być całkowicie zadowolony z siły kadry w tym segmencie boiska. W przypadku kontuzji lub zawieszenia jednego z podstawowych pomocników pojawia się problem z konstrukcją i funkcjonowaniem środka pola.

Wspomniane problemy często są podkreślane przez fanów oraz ekspertów, a także coraz częstsze doniesienia w sprawie planów transferowych sugerują transfer pomocnika. Zawodnik do środka pola ma być drugim priorytetem po transferze napastnika.

Jednym z celów transferowych ma być pomocnik West Hamu United Declan Rice, informuje Sky Sports. W przeszłości klub z Old Trafford wielokrotnie był łączony z przenosinami reprezentanta Anglii, lecz było to jeszcze za kadencji Ole Gunnara Solskjaera.

Zdaniem Sky Sports klub z Londynu wycenił swojego podopiecznego na około 120 mln funtów. Jednakże bardzo prawdopodobne ma być zaakceptowanie oferty transferowej na poziomie 100 mln funtów, lecz z bonusem w postaci zawodnika zainteresowanego zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze