twitter/ManUtd

Wout Weghorst: jeśli mam zostać, to muszę znać moją rolę w zespole

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„The Times” ujawniło nowe szczegóły w sprawie przyszłości wypożyczonego z Burnley Wouta Weghorsta. Głos zabrał także sam zawodnik, który stwierdził, że musi znać swoją rolę, aby pozostać na dłużej w ekipie Erika ten Haga.

Holenderski napastnik dołączył do „Czerwonych Diabłów” w zimowym oknie transferowym. Był to skutek problemów kadrowych oraz odejścia Cristiano Ronaldo, który został zwolniony z kontraktu i dołączył do jednego z klubów ligi Arabii Saudyjskiej.

Warto przypomnieć, że ostatnie doniesienia w sprawie doświadczonego holenderskiego napastnika twierdziły, że Manchester United nie jest zainteresowany kontynuowaniem współpracy. Podobnie ma być w sprawie jego przyszłości w Burnley, które zostało przebudowane pod nowym szkoleniowcem.

Zdaniem „The Times” zawodnik miał już odbyć pierwsze rozmowy z przedstawicielami klubu z Old Trafford. Napastnik ma być pozytywnie nastawiony do swojej przyszłości po tym sezonie, co ma być skutkiem wcześniej wspomnianych rozmów.

– Jestem gościem, który uwielbia grać w piłkę. Kiedy grasz rzadziej, jak ja ostatnio, to uświadamiasz sobie, czego ci tak naprawdę brakuje. Jeśli klub chce, abym został, to muszę wiedzieć, jaką rolę będę pełnił w kolejnym sezonie – mówił Weghorst.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze