twitter/ManUtd

Raphael Varane: Manchester United jest niesamowitym klubem, który odróżnia się od pozostałych

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Raphael Varane został zapytany przez klubowych reporterów o powód przenosin do „Czerwonych Diabłów”. Mistrz Świata z 2018 roku podzielił się również z fanami swoją opinią w sprawie tegorocznej koszulki meczowej.

Czterokrotny zwycięzca rozgrywek Ligi Mistrzów dołączył do Manchesteru United w sierpniu 2021 roku. Sezon później zespół przejął Erik ten Hag, który praktycznie od pierwszego dnia swojej kadencji stawia na doświadczonego zawodnika.

– Był to niesamowity moment. Ogromny klub z legionami świetnych kibiców na całym świecie oraz bogata historia, właśnie coś takiego powoduje, że ta drużyna jest czymś wyjątkowym. Wszystko wokół klubu – duch, filozofia oraz pasja, te czynniki są tutaj inne i odróżniają ten klub od pozostałych.

Francuski defensor w trwającym sezonie rozegrał 30 występów w zespole Erika ten Haga. W rozmowie z klubowymi mediami opowiedział on również o aktualnej klubowej koszulce, która tym razem wzorowana była na trykotach z najlepszych lat.

– [Aktualna koszulka Manchester United] Lubię ją, ponieważ nawiązuje do starej szkoły! Bardzo podoba mi się kołnierzyk. Kiedy noszę ją, to czuję, że muszę dać z siebie 100%. Kiedy mam ją na sobie, to nie mogę po prostu się poddać – zakończył.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze