FOOT MERCATO

Media: dwóch środkowych obrońców na celowniku Manchesteru United

, Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Pewnym jest, że priorytetem Manchesteru United w letnim okienku transferowym będzie zakontraktowanie środkowego napastnika. Oprócz tego „Czerwone Diabły” będą chciały też wzmocnić formację defensywną.

Na radarze klubu z Old Trafford znalazło się dwóch środkowych obrońców. Ten pierwszy reprezentuje barwy OGC Nice i miał przeszłość w FC Barcelonie. Mowa o Todibo, który zbiera bardzo dobre recenzje za swoje występy w Ligue 1.

23-letnim defensorem interesują się też Newcastle United oraz Liverpool. Przedstawiciele tych trzech klubów obserwowali Francuza podczas ostatniego meczu z Rennes. Nicea wygrała go 2:1, a Todibo spędził na murawie 90 minut.

Fabrizio Romano informuje, że będzie trzeba za niego zapłacić około 45 milionów euro.

Według doniesień innych włoskich mediów – a konkretnie Foot Mercato – Manchester United bardziej zainteresowany jest gwiazdą Napoli, Kimem Min-jae. Ich zdaniem „Czerwone Diabły” przedstawiły już Koreańczykowi swój projekt i potencjalne zarobki.

Kolejnych ruchów Manchesteru United w sprawie świeżo upieczonego mistrza Włoch należy spodziewać się w najbliższych tygodniach. W jego przypadku będzie to znacznie droższy interes, bo mowa o 60 milionach euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze