manutd.com

Pierwsze przecieki ws. koszulki Man Utd na sezon 2023/24. Czy nietypowy wzór podbije serca fanów?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Powoli zbliżamy się do końca sezonu 2022/23, więc nic dziwnego, że pojawiają się coraz nowsze wieści związane z kolejną kampanią. Tym razem Footy Headlines opublikowało pierwsze informacje w sprawie nowej unikalnej koszulki domowej Manchesteru United.

Aktualnie domowe trykoty Manchesteru United cechują się przede wszystkim biało-czarny kołnierzem, który zdaniem projektantów ma nawiązywać do przeszłości klubu. Pomimo pierwszych mieszanych opinii koszulki dobrze się przyjęły zarówno wśród piłkarzy, jak i fanów.

Dzisiaj (12 maja) portal Footy Headlines opublikował pierwszy poważniejszy przeciek w sprawie nowej koszulki meczowej Manchesteru United. Ponownie postawiono na czerwoną koszulkę, lecz tym razem zdecydowano się na dość unikatowy wzór.

Koszulka domowa 2023/24 „Czerwonych Diabłów” ma być swego rodzaju hołdem dla samego miasta Manchester. Na całym froncie koszulki Manchesteru United zdecydowano się ulokować symbol róży Lancaster, która to była umieszczana w wielu herbach angielskich hrabstw, w tym hrabstwa Greater Manchester. Wizualizacja poniżej.

Dodatkowo portal Footy Headlines donosi, że zarówno kołnierz, jak i pozostałe elementy trykotu na sezon 2023/24 mają czerpać z mostu związanego z Manchesterem United. Mowa o Trafford Road Bridge.

Tagi:

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze