manutd.com

Bruno Fernandes po meczu z Wolves dla MUTV: musieliśmy wygrać w tym spotkaniu

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Bruno Fernandes był jednym z najlepszych zawodników Manchesteru United w starciu ligowym z Wolves. „Czerwone Diabły” ograły „Wilki” 2:0 i umocniły swoją pozycję w tabeli. Portugalczyk w rozmowie z MUTV opowiedział o wygranym pojedynku, formie kolegów oraz nadchodzącym wyjeździe do Bournemouth. 

Portugalski pomocnik był jednym z najlepszych na boisku i brał udział przy bramkach Anthony’ego Martiala oraz Alejandro Garnacho. Jego dobra forma bardzo wspomogła średnio grający zespół Ten Haga, który ostatecznie zabezpieczył komplet punktów tego dnia.

– Było to spotkanie, które musieliśmy wygrać. Wiedzieliśmy, że musimy zdobyć komplet punktów, ponieważ były potrzebne, aby zabezpieczyć miejsce w czołowej czwórce. Dobrze wykonaliśmy nasze zadania, a nagrodą był komplet punktów – mówił Fernandes dla MUTV.

– Nasi rywale nie są głupi i bardzo dobrze bronili. Grali zwarcie i ciężko było przełamać ich defensywę. Dodatkowo byli bardzo jakościowi z piłką przy nodze. Mają zawodników, którzy potrafią przyśpieszyć, pokazali także, że mają dobrą technikę.

– Ich kontry były dla nas zagrożeniem, musieliśmy się ich obawiać. Kiedy byli przy piłce, to musieliśmy ich odpowiednio atakować. Dobrze sobie poradziliśmy w tej sprawie. Był to profesjonalny występ i właśnie dlatego zdobyliśmy dzisiaj komplet punktów.

– Wiedziałem, że on [Martial] dzisiaj strzeli. Wrócił do swojej klasycznej fryzury, a zrobił ją nasz barber. Zawsze, kiedy Anthony gra z tą fryzurą, to trafia do siatki. Chyba będę musiał umawiać mu barbera dzień przed każdym spotkaniem, bo właśnie takiego Anthony’ego potrzebujemy – dodał roześmiany.

– Potrzebujemy tego Anthony’ego, który strzela bramki, daje nam wiele jakości przy grze piłką oraz stwarza nam wolną przestrzeń z przodu. Cieszę się, że trafił dzisiaj do siatki. Cieszę się także z powrotu Alejandro Garnacho. Oczywiście, również z jego trafienia.

– Jestem pewny, że poradzimy sobie z dala od domu. Wiemy, że mamy jakość. Czeka nas teraz starcie z Bournemouth i trzeba je wygrać. Mamy wystarczająco wiele jakości, aby to zrobić. Nasi fantastyczni fani będą z nami, ponieważ wspierają nas w każdym spotkaniu. Pomagają nam i musimy zdobyć dobry rezultat dla nich. Podróżują po całej Anglii z nami, więc coś im się należy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze