manutd.com

Manchester United odwiedzi stolicę Szkocji w ramach okresu przygotowawczego

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za pomocą oficjalnych kanałów ogłosił kolejne spotkanie towarzyskie w ramach przygotowań do sezonu 2023/24. Podopieczni Erika ten Haga 19 lipca, odwiedzą stolicę Szkocji, gdzie zmierzą się z Olympique Lyon.

Jest to pierwsze ogłoszone spotkanie towarzyskie Manchesteru United, które nie będzie częścią tournée po Stanach Zjednoczonych. Na innym kontynencie podopieczni Erika ten Haga zmierzą się m.in. z Realem Madryt, Arsenalem oraz Borussią Dortmund.

Natomiast teraz zapowiedziano pierwsze starcie przygotowujące do nowego sezonu na terenie Europy. 19 lipca na BT Murrayfield w Edynburgu gracze “Czerwonych Diabłów” zmierzą się z kolejnym silnym europejskim zespołem. W Szkocji zespół Ten Haga zagra z francuskim Olympique Lyon.

Dyrektor sportowy Manchesteru United John Murtough: – Jako klub mamy bogatą wspólną historię ze Szkocją, lecz po raz pierwszy zagramy na BT Murrayfield. Nie możemy się już doczekać gry na tak świetnym obiekcie przed naszymi szkockimi fanami.

– Będzie to bardzo ważne spotkanie dla naszego zespołu, ponieważ rozpocznie to nasze przygotowania do sezonu. Mamy nadzieję, że dzięki okresowi wakacyjnemu na trybunach zobaczymy wiele rodzin, w tym młodych fanów ze Szkocji i Wielkiej Brytanii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze