manutd.com

Sytuacja kadrowa przed meczem z Bournemouth. Rashford, McTominay i Heaton wznowili treningi

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sytuacja kadrowa Manchesteru United przed starciem ligowym z Bournemouth prezentuje się bardzo optymistycznie. Do treningów z drużyną wróciło trzech zawodników pierwszego zespołu, w tym Marcus Rashford.

Podopieczni Erika ten Haga przygotowują się do kolejnego ligowego starcia. Tym razem gracze z Old Trafford zmierzą się z Bournemouth w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. Jak się okazuje, do treningów przed finalnymi tygodniami sezonu wróciło trzech graczy pierwszego zespołu.

Mowa o wychowankach Manchesteru United. Po kilku tygodniowej przerwie do treningów wrócił Scott McTominay. Powrócił także najlepszy strzelec Manchesteru United w tym sezonie Marcus Rashford, który zmagał się z problemami zdrowotnymi w minionym tygodniu.

Na treningu obecny był również doświadczony bramkarz Tom Heaton. Anglik w ostatnich tygodniach zmagać się miał z urazem stawu skokowego. Tymczasem w ostatnim spotkaniu do gry po przerwie wywołanej urazem wrócił Raphael Varane.

Poza grą do końca sezonu będą trzej gracze pierwszego zespołu. Donny van de Beek oraz Lisandro Martinez powoli wracają do zdrowia po operacjach. Niedostępny będzie również wypożyczony Marcel Sabitzer, który nabawił się kontuzji kolana.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze