twitter/ManUtd

Erik ten Hag po spotkaniu z Bournemouth dla BBC: mogliśmy zabić spotkanie wcześniej

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag udzielił pomeczowego wywiadu dla BBC, w którym skomentował postawę Casemiro oraz bloku defensywnego. Dodatkowo Holender nie ukrywał, że nie zamierza liczyć na wpadki rywali w walce o Ligę Mistrzów, więc jego zespół musi dać z siebie wszystko.

Manchester United na wyjeździe ograł Bournemouth 1:0 i jest o krok od zapewnienia sobie awansu do następnej edycji Ligi Mistrzów. Teraz podopieczni Erika ten Haga muszą zdobyć wyłącznie jeden punkt w ostatnich dwóch starciach.

Wracając do pojedynku z Bournemouth, bramkę tego dnia zdobył Casemiro, który otworzył wynik na samym początku spotkania. Oprócz wspomnianych wydarzeń nagrodę Złotej Rękawicy Premier League otrzymał David de Gea, który w tego dnia zanotował 17. czyste konto w sezonie.

– Jedyną kwestią negatywną było to, że nie zabiliśmy wcześniej spotkania. Powinniśmy zdobyć drugiego gola, lecz nasi rywale zagrali tak, jak na nich przystało. Zdobycie bramki w starciu z nimi nie jest czymś prostym – mówił Erik ten Hag.

– Casemiro zdobył dzisiaj niesamowitego gola. Dzisiaj przyparliśmy naszych rywali do muru. Przez pierwsze 25 minut nie daliśmy im nawet chwili na złapanie oddechu.

– David [de Gea] popełnił błąd kilka tygodni temu, lecz każdemu się zdarzają. Bronimy w jedenastu i właśnie dlatego nasz zespół ma tak wiele czystych kont. David zanotował kilka udanych interwencji.

– Nie obchodzi mnie co wydarzyło się w starciu Liverpoolu, teraz chodzi o nas. Musimy dokończyć nasze zadanie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze