Getty Images

„L’Equipe”: Man Utd rozmawia z Neymarem. Casemiro kluczem przy realizacji transferu?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Francuski dziennik „L’Equipe” donosi, że Manchester United ma prowadzić rozmowy z obozem Neymara oraz PSG w sprawie przenosin skrzydłowego na Old Trafford. Przy transferze „Czerwone Diabły” mają być wspierane przez Casemiro, który próbuje zachęcić kolegę z reprezentacji do zmiany barw.

W ostatnich dniach różne media donosiły o zainteresowaniu Manchesteru United skrzydłowym PSG Neymarem. Najpewniej dni Brazylijczyka są już policzone w Paryżu, co m.in. potwierdzają protesty fanów francuskiego klubu pod domem zawodnika.

Zdaniem „L’Equipe” Manchester United ma prowadzić rozmowy z Neymarem oraz jego przedstawicielami. Klub z Old Trafford skontaktować się miał także z obecnymi pracodawcami Brazylijczyka, czyli PSG, które najchętniej sprzedałoby swojego podopiecznego.

Jednakże nie oznacza to, że transfer definitywny jest jedyną opcją w tej sprawie. Według źródeł „L’Equipe” PSG ma być także otwarte na wypożyczenie Neymara do klubu, który byłby w stanie pokryć część jego wynagrodzenia. W grę mają wchodzić zarówno wypożyczenia z opcją, jak i bez opcji wykupu.

Dodatkowo ważnym ogniwem rozmów ma być obecny pomocnik Manchesteru United Casemiro, który ma prywatnie próbować przekonać Neymara do transferu na Old Trafford. Panowie wspólnie grali przez wiele lat w reprezentacji Brazylii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze