tottenhamhotspur.com

“AS”: Harry Kane na celowniku Realu Madryt

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Hiszpańska gazeta “AS” donosi, że jeden z celów transferowych Manchesteru United znaleźć się miał w kręgu zainteresowań Realu Madryt. Harry Kane, o którym mowa latem może zmienić pracodawców, aby w końcu móc rywalizować o najważniejsze trofea.

Kane reprezentuje barwy Tottenhamu od czasów zespołów młodzieżowych. Zawodnik co prawda w młodości był wypożyczany po zespołach na niższych poziomach rozgrywkowych, lecz ostatecznie stał się największą gwiazdą swojego klubu.

Niestety pomimo świetnych indywidualnych sezonów Kane nie mógł świętować zdobycia trofeów za wygranie rozgrywek klubowych. Jego zła passa trwa już długo, więc nic dziwnego, że coraz częściej media mówią o jego odejściu w letnim oknie transferowym.

Kane od wielu sezonów łączony był z wieloma klubami, lecz najczęściej w jego sprawie pojawiał się Manchesteru United. Klub z Old Trafford nadal potrzebuje napastnika do pierwszego zespołu, a ostatnie doniesienia mogą sugerować, że latem zrobią wszystko, aby ściągnąć gracza na tę pozycję.

Zdaniem “AS” “Czerwone Diabły” będą musiały zmierzyć się w wyścigu o zakontraktowanie Kane’a z Realem Madryt, który stoi przed wyzwaniem, jakim jest przebudowa. “Królewscy” szukają możliwości, aby odświeżyć i wzmocnić obecną kadrę, a jednym z kandydatów byłby właśnie Kane.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze