brightonandhovealbion.com

Sky Sports: Evan Ferguson celem długoterminowym Manchesteru United

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sky Sports donosi, że Evan Ferguson ma być celem długoterminowym Manchesteru United. Jak się okazało, w przeszłości mógł trafić do akademii “Czerwonych Diabłów”. W międzyczasie Brighton ma wierzyć, że ich napastnik w przyszłości będzie jednym z najdroższych graczy na rynku.

Klub z Old Trafford poszukuje nie tylko napastnika na “teraz”, lecz również rozgląda się za zawodnikami, których moment dopiero nadejdzie. Jednym z takich graczy jest młody napastnik Brighton Evan Ferguson, który od kilku miesięcy łączony jest z transferem na Old Trafford.

Według Sky Sports Ferguson miał trafić na długoterminową listę życzeń Manchesteru United. Oprócz “Czerwonych Diabłów” w grze o pozyskanie gracza ma być także Tottenham. Wspomniane zespoły latem spróbują skorzystać z okazji i będą negocjować jego transfer.

W Brighton panować ma przekonanie, że młody napastnik w przypadku dalszego rozwoju może stać się zawodnikiem, który będzie wart 100 mln funtów. Podobne zdanie ma mieć dwóch dyrektorów sportowych silnych europejskich zespołów. Dodali oni także, że Ferguson stylem gry przypomina Harry’ego Kane’a.

Tymczasem dyrektor akademii “Czerwonych Diabłów” Nick Cox miał określić Fergusona jako “błąd warty ponad 50 mln funtów”. W przeszłości klub z Old Trafford miał mieć możliwość ściągnięcia Irlandczyka do akademii, lecz ostatecznie to się nie udało.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze