premierleague.com

Premier League potwierdziła daty letniego oraz zimowego okna transferowego

, Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sezon 2022/23 jest już na finiszu, więc poszczególne organizacje ujawniają kolejne szczegóły związane ze startem kolejnej kampanii. Tym razem Premier League ogłosiła daty letniego i zimowego okna transferowego.

Przed końcem sezonu Manchester United musi zmierzyć się z trzema zespołami. Wpierw trzeba dokończyć temat awansu do Ligi Mistrzów. W dwóch ostatnich spotkaniach sezonu 2022/23 Premier League “Czerwone Diabły” u siebie zagrają z Chelsea oraz Fulham, a do spełnienia celu ligowego potrzebny jest już tylko jeden punkt.

Pamiętać trzeba jeszcze o ostatniej okazji na kolejne trofeum w tej kampanii. Mowa o zbliżającym się wielkimi krokami finale FA Cup z Manchesterem City. Spotkanie to będzie miało potrójną wartość, gdyż będzie to walka nie tylko o zdobycie pucharu, a również o upokorzenie rywala i przekreślenie jego szansy na potrójną koronę.

Premier League udostępniła oficjalnie ramy kolejnego sezonu i już wiemy, że letnie okno transferowe rozpocznie się w środę 14 czerwca 2023 roku, a jego koniec przewidziany jest na 1 września. Oczywiście będzie jeszcze zimowy okres transferowy, który jak co roku rozpocznie się 1 stycznia (2024 roku), a zakończy się miesiąc później, czyli 1 lutego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze