twitter/ManUtd

Erik ten Hag o stanie zdrowia Antony’ego oraz Luke’a Shawa

jakub.sawinski Jakub Sawiński
Zmień rozmiar tekstu:

W swoich pomeczowych wypowiedziach Erik ten Hag przyznał, że Antony nabawił się poważnej kontuzji podczas czwartkowego starcia z Chelsea.

Triumf w spotkaniu z drużyną przyjezdnych z Londynu zapewnił „Czerwonym Diabłom” grę w przyszłej odsłonie Ligi Mistrzów. Niestety z powodu kontuzji boisko przed końcem meczu musiało opuścić aż dwóch graczy Manchesteru United.

Mowa o Antonym oraz Luke’u Shaw. Pierwszy z nich murawę na Old Trafford opuścił na noszach, po tym jak w 29. minucie spotkania ucierpiał po ataku ze strony Trevoha Chalabaha. Anglik natomiast zastał zmieniony przez Tyrella Malacię w przerwie między pierwszą a drugą połową.

– To zawsze ciężkie zadanie określić stan zdrowia zawodnika od razu po meczu, jednak uraz Antony’ego wydaje się naprawdę poważny. W kwestii Luke’a Shawa musimy poczekać. Nie sądzę, że jest to coś poważniejszego. Musimy jednak poczekać na diagnozę lekarza – powiedział w wywiadzie ze stacją beIN Sports Erik ten Hag.

Podczas pomeczowej konferencji prasowej na Old Trafford holenderski szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” dodał:

– Nie wiem nic szczegółowego na temat urazu Antony’ego. Wszyscy widzieliśmy, jak Brazylijczyk zwijał się z bólu. Mogę jedynie powiedzieć, że wygląda to na coś poważniejszego. Czekamy jednak na oficjalne diagnozy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze