manutd.com

Victor Lindelof po wygranej z Chelsea: fani pomogli nam zamienić Old Trafford w twierdzę

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jednym z zawodników Manchesteru United, którzy udzielili pomeczowego wywiadu klubowym mediom, był defensor Victor Lindelof. Reprezentacji Szwecji opowiedział o swoim występie, celu jego zespołu na ten sezon oraz wkładzie fanów w starciach domowych.

Środkowy defensor wrócił do wyjściowej jedenastki po tym, jak Lisandro Martinez nabawił się kontuzji w meczu z Sevillą. Zawodnik przeszedł ostatecznie operację i nie zagra już w tym sezonie. Pomimo braku regularnej gry wcześniej Szwed dobrze prezentował się w minionych spotkaniach, co wspomagało zespół w walce o Ligę Mistrzów.

Ostatecznie w starciu z Chelsea podopieczni Erika ten Haga zapewnili sobie trzy punktu, z wymaganego jednego i w następnym sezonie zagrają w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie. Po meczu wywiadu mediom udzielił Victor Lindelof.

– Uważam, że dobrze się dzisiaj zaprezentowaliśmy. Za każdym razem, kiedy jestem na boisku, staram się wspomóc moich kolegów w grze oraz próbie wygrania spotkania. Myślę, że dzisiaj to mi się udało – mówił Victor Lindelof w rozmowie z MUTV.

– W tym sezonie dobrze gramy, prezentujemy świetną piłkę i naprawdę zasłużyliśmy na awans do Ligi Mistrzów. To zawsze było naszym celem. Cieszę się, że udało nam się to dzisiaj osiągnąć. Myślę, że wszyscy członkowie naszej szatni cieszą się z tego.

– Myślę, że wszyscy dzisiaj byliśmy odpowiednio przygotowani mentalnie oraz daliśmy z siebie wszystko. Każdy gracz wiedział, co miał zrobić na boisku. Mamy system i każdy wie, za co w nim opowiada.

– Chcieliśmy, aby Old Trafford było naszą twierdzą i tak zrobiliśmy. Nie jesteśmy w stanie podziękować fanom za ich wkład w to osiągnięcie.

Tagi:

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze