manutd.com

Erik ten Hag: Antony może wrócić na finał FA Cup

, , Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag przed spotkaniem z Fulham odpowiedział na przedmeczowe pytania dziennikarzy. Szkoleniowiec Manchesteru United wyjawił, że uraz Antony’ego nie jest tak poważny, jak pierwotnie zakładano oraz istnieje szansa, że gracz wróci na finał FA Cup z Manchesterem City.

Reprezentant Brazylii groźnie wyglądającego urazu doznał w przedostatniej kolejce sezonu 2022/23 z Chelsea. Skutkowało to wymuszoną zmianą jeszcze w pierwszej połowie. Na murawie zameldował się Marcus Rashford, a kontuzjowany Antony został zniesiony na noszach.

Ostatecznie skrzydłowego zabrakło w kadrze na pojedynek z Fulham, który zakończy trwający sezon angielskiej ekstraklasy. Jednakże przed samym spotkaniem Erik ten Hag spotkał się z dziennikarzami i ujawnił, że istnieje szansa, że gracz wróci do kadry na mecz finałowy FA Cup.

– Widzieliście, co wydarzyło się w czwartek. Nadal jest wcześnie, lecz istnieje szansa, że nie jest to nic poważnego. Prawdopodobnie będzie dostępny przed finałem Pucharu Anglii w następnym tygodniu – mówił dla BBC Erik ten Hag.

– Wszyscy byliśmy świadkami jego wypadku w ostatnim spotkaniu. Obrazy były niepokojące i sugerowały coś poważniejszego. Jednakże pierwsza diagnoza nie była tragiczna i istnieje szansa, że wróci do gry przed finałem w następnym tygodniu – Ten Hag dla MUTV.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze