manutd.com

Erik ten Hag: Lisandro Martinez wkrótce wróci do klubu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Lisandro Martinez pomimo ciężkiej kontuzji będzie już gotowy na letni okres przygotowawczy Manchesteru United, stwierdził Erik ten Hag. Mistrz Świata z 2022 roku na dniach ma wrócić do klubu, aby rozpocząć przygotowania.

Środkowy obrońca doznał kontuzji podczas starcia Ligi Europy z hiszpańską Sevillą. Niestety diagnoza nie była łaskawa, gdyż wskazała złamanie kości śródstopia u defensora. Kilka dni później przeszedł on operację, a pierwotne przewidywania sugerowały jego powrót latem.

Od pewnego momentu nie mieliśmy żadnych informacji w sprawie stanu zdrowia zawodnika. Dotychczas jedyną informacją ujawnioną był fakt, że zawodnik nie wróci już do gry w tym sezonie. Oprócz niego poza grą do końca kampanii będą Donny van de Beek oraz Marcel Sabitzer.

Wracając do Martineza, to Erik ten Hag w ostatniej rozmowie ze Sky Sports poinformował, że gracz wkrótce ma wrócić do Manchesteru United. Defensor na dniach ma pojawić się w klubie. Holenderski szkoleniowiec zapowiedział także, że defensor będzie gotowy na letni okres przygotowawczy.

– Myślę, że Lisandro [Martinez] wróci do klubu w nadchodzących dniach. Na pewno będzie gotowy na okres przygotowawczy – ujawnił Erik ten Hag.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze