manutd.com

Erik ten Hag na zakończenie sezonu ligowego: piłkarze dadzą z siebie wszystko, by pokonać Manchester City

DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United zakończył sezon ligowy w Premier League na trzecim miejscu w tabeli. W ostatnim meczu “Czerwone Diabły” pokonały u siebie Fulham 2:1.

Po spotkaniu Erik ten Hag wziął do rąk mikrofon, aby przemówić do kibiców oraz swoich piłkarzy. Przed jego podopiecznymi jeszcze jedno wyzwanie w tym sezonie – finał FA Cup przeciwko Manchesterowi City. Holenderski szkoleniowiec wyczekuje tego starcia z optymizmem i zapowiada, że jego gracze pójdą tego dnia na wojnę.

– Przede wszystkim pragnę podziękować piłkarzom. Myślę, że rozegrali wyśmienity sezon. Dziękuję wam. Mieliśmy ogromne sztabu szkoleniowego, więc dziękuje też wam, bo również zrobiliście dobrą robotę.

– Po drugie dziękuję kibicom. Byliście bardzo silni w tym sezonie – na Old Trafford i na wyjazdach. Dziękuję wam za ten sezon, za wasz wkład, za wsparcie, doping. Byliście wspaniali. Dziękuję.

– Pamiętajmy jednak, że przed nami jeszcze jedno spotkanie. Jestem przekonany, że ci piłkarze dadzą z siebie wszystko, by pokonać Manchester City w następnym tygodniu. Będziemy potrzebowali waszego wsparcia. Dziękuję wam za wszystko. Jestem przekonany, że mamy sporą szansę, aby przywieźć ten puchar na Old Trafford – zakończył Holender.

Po słowach menedżera na trybunach rozlegało się głośne “Maszerujemy razem z armią Ten Haga, zmierzamy na Wembley.” Mecz z Manchesterem City 3 czerwca o godzinie 16.00 czasu polskiego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze