twitter/ManUnitedZone_

Adidas ujawnił nową koszulkę meczową Manchesteru United

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dopiero co zakończył się sezon 2022/23 Premier League, a już otrzymaliśmy praktycznie oficjalne wieści w sprawie kolejnej kampanii. Tym razem chodzi o domowe trykoty, które miały zostać zaprezentowane w jednym z nowojorskich sklepów firmy Adidas.

Przecieki dotychczasowe sugerowały, że koszulki domowe Manchesteru United w kolejnym sezonie nie przejdą totalnej przebudowy. Mówiono tylko o nowym nietypowym wzorze wkomponowanym w czerwony trykot, a pierwsze wizualizacje zebrały mieszane opinie kibiców.

Teraz najprawdopodobniej poznaliśmy oficjalny wygląd koszulki meczowej (domowej) “Czerwonych Diabłów” w sezonie 2023/24. Koszulka Manchesteru United pozostanie czerwona, lecz pojawi się wspomniany wcześniej wzór róży Lancaster związanej z hrabstwem Greater Manchester.

Koszulkę zaprezentowano na jednej z reklam w nowojorskim sklepie firmy Adidas, która to zajmuje się strojami Manchesteru United. Do reklamy pozował Luke Shaw, który nosił wersję koszulki z długim rękawem. Oprócz wspomnianego wzoru róży dokonano kilku zmian. Białe dodatki z tegorocznych koszulek zastąpiono czarnymi wstawkami. Zmianie uległo również logo sponsora głównego.

Tagi:

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze