manutd.com

Marcus Rashford najlepszym graczem Man Utd w sezonie 2022/23 zdaniem zawodników

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Marcus Rashford zdominował ostatnią galę United Awards, gdyż otrzymał on dwie najważniejsze nagrody indywidualne dla zawodnika „Czerwonych Diabłów”. Zgarnął on nie tylko nagrodę przydzieloną przez fanów, lecz otrzymał on jeszcze wyróżnienie od kolegów z szatni.

Wychowanek klubu z Teatru Marzeń jest pierwszym absolwentem klubowej akademii od 1998 roku, któremu udało się sięgnąć po nagrodę zawodnika sezonu zdaniem fanów. Teraz do swojej gabloty może dorzuć nagrodę gracza sezonu według szatni Manchesteru United.

Marcus Rashford: – Głosowałem na dwóch graczy. Nie wiem, czy powinienem tak robić! Głosowałem na Casemiro oraz Bruno Fernandesa. Uważam, że Case odwalił kupę dobrej roboty od momentu dołączenia do klubu. Był bardzo ważny i solidny.

– Jest on jednym z powodów, dlaczego David de Gea w tym sezonie sięgnął po Złotą Rękawicę. On był po prostu solidny w środku pola. Umożliwiło to graczom takim jak Fernandes i Eriksen swobodną grę. Oczywiście Christian również miał świetny sezon.

Kapitan Manchesteru United Harry Maguire: – Marcus miał niesamowity rok. Jest ważną postacią naszej szatni. Jest topowym profesjonalistą i w tym sezonie wielokrotnie udowadniał, że potrafi grać na najwyższym poziomie. Jak go potrzebowaliśmy, to on strzelał bramki. Życzę mu oraz wierzę, że w sobotę ponownie tego dokona.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze