teamtalk

„The Telegraph”: Manchester United ustalił warunki kontraktu z Masonem Mountem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik „The Telegraph” niespodziewanie ogłosił, że Manchester United miał ustalić warunki potencjalnego kontraktu z Masonem Mountem. Klub z Old Trafford ma być faworytem w sprawie pozyskania reprezentanta Anglii.

W ostatnich dniach natężyły się doniesienia łączące Manchester United z transferem wychowanka Chelsea Masonem Mountem. Anglik ma być daleki od porozumienia z obecnym klubem w sprawie nowej umowy, a fakt ten chce wykorzystać Erik ten Hag, który jest wielkim fanem talentu Anglika.

Według „The Telegraph” Manchester United miał zrobić kolejny milowy krok w negocjacjach transferowych. W rezultacie rozmów za kulisami klub miał ustalić z obozem zawodnika warunki potencjalnego kontraktu. Teraz „Czerwone Diabły” mają w pełni poświęcić się realizacji transferu z Chelsea.

Londyński zespół wycenił w poprzednich tygodniach swojego wychowanka na 80 mln funtów, co miało być środkiem odpędzających zainteresowanych. Jednakże Erik ten Hag zapowiadał, że chciałby skompletować kadrę przed rozpoczęciem przygotowań do następnego sezonu, więc wkrótce najpewniej otrzymamy kolejne wieści w tej sprawie.

Nadal nie wiemy, jak proces zmiany właścicieli wpłynie na transferową postawę Manchesteru United latem. Nie znamy jeszcze nowego kupca klubu, a letni budżet ma wynieść zdaniem mediów maksymalnie 100 mln funtów. Mniejszy budżet ma być nie tylko skutkiem zmian, lecz również zasad FFP.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze