football365

Dwóch utalentowanych napastników na radarze Man Utd. Rozpoczęto negocjacje transferowe

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

The Athletic donosi, że Manchester United miał rozpocząć negocjacje transferowe z Atalantą oraz Eintrachtem Frankfurt. Klub z Old Trafford zainteresowany jest transferami Rasmusa Hojlunda oraz Randala Kolo Muaniego.

Głównym celem transferowym Manchesteru United ma być napastnik, a Harry Kane idealnie ma wpasowywać się w założenia klubu z Old Trafford. Jednakże ostatnie doniesienia sugerują, że Tottenham latem ponownie będzie blokować transfer Anglika. Informacje te potwierdziło The Athletic.

Zdaniem Laurie Whitwella z The Athletic “Czerwone Diabły” mają negocjować aktualnie z Atalantą oraz Eintrachtem Frankfurt w sprawie transferów kolejno Rasmusa Hojlunda i Randala Kolo Muaniego. Na chwilę obecną transfer Duńczyka ma być bardziej realną opcją, ponieważ Francuza wyceniono na 80 mln euro (68,7 mln funtów).

Z klubami rozmawiać ma osobiście John Murtough. Aktualnie oba kluby mają być pozytywnie nastawione, co do potencjalnego odejścia swoich podopiecznych pod warunkiem, że wpłynie odpowiednia za nich oferta. Warto także dodać, ze Hojlunda obsługuje agencja SEG, która współpracuje z Ten Hagiem.

Na liście życzeń znajdować się ma również Victor Osimhen, lecz Aurelio De Laurentiis zapowiedział, że najlepszy strzelec Napoli zakończonego już sezonu 2022/23 nie zmieni latem barw.

Idealnym scenariuszem zakładanym przez Ten Haga miałoby być sprowadzenie dwóch napastników. Głównym priorytetem miałby być doświadczony, ograny zawodnik, a drugim utalentowany młodzieżowiec, który rozwinie się w ciągu nadchodzących sezonów.

Scenariusz ten jest uzależniony od sprzedaży zawodników latem. Media zgodnie donoszą, że budżet transferowy wyniesie zaledwie 100 mln funtów, co nie jest sprawą problemów finansowych, a zasad FFP.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze