goal.com

Fabrizio Romano: Manchester United chce Masona Mounta, ale nie za cenę, której oczekuje Chelsea

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano ujawnił, że Manchester United nie zamiaru godzić się na wymagania finansowe Chelsea w sprawie Masona Mounta. Jak donosiły media, Anglik miał już ustalić warunki kontraktu z „Czerwonymi Diabłami”.

Wygląda jednak na to, że transfer daleki jest jeszcze od realizacji. Kluby muszą się dogadać w sprawie ceny i są dalekie od porozumienia. Fabrizio Romano na swoim kanale YouTube nakreślił, jak wygląda obecna sytuacja reprezentanta Anglii.

– Tak, Manchester United chce Masona Mounta. Teraz mieli przed sobą ważny mecz w sobotę, ale zaraz po tym rozpoczną się kontakty z Chelsea w sprawie Mounta – tłumaczył włoski dziennikarz.

– Chelsea cały czas chce otrzymać przynajmniej 80 milionów funtów za Anglika. Manchester United nie chce wydać takich pieniędzy na pomocnika. Naprawdę doceniają tego gracza, uważają jednak, że to za wysoka cena za piłkarza, któremu kontrakt wygasa latem 2024 roku.

– Zobaczymy, jaka będzie tutaj strategia. Jak długo Chelsea będzie obstawała przy swojej wycenie, a może Manchester United spróbuje złożyć inną propozycję? Z całą pewnością są zainteresowani, tak samo jak Liverpool. Jednak „Czerwone Diabły” są gotowe złożyć ofertę.

– Są przekonani co do tego, że sam piłkarz zgodziłby się na transfer. Muszą tylko osiągnąć porozumienie z Chelsea.

Romano poruszył także kwestię Harry’ego Kane’a, jednak raczej nie powiedział nic pozytywnego dla tych, którzy liczą na szybki transfer.

– Spokojnie. Zapominamy o tym, że jest on piłkarzem Tottenhamu. Daniel Levy ma zamiar kolejny raz zawalczyć o to, żeby Kane pozostał w jego klubie, tak jak wtedy, kiedy Manchester City złożył za Anglika ogromną ofertę. Manchester United pozostaje jednak zainteresowany, uważają oni, że byłoby to dla nich idealne rozwiązanie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze