manutd.com

Problemy skrzydłowego Manchesteru United. Była partnerka Antony’ego złożyła zeznania na policji

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brazylijskie “Globo” ujawniło, że była partnerka Antony’ego Gabriela Cavallini miała złożyć zeznania na policji w sprawie gracza “Czerwonych Diabłów”. Zawodnik został oskarżony przez kobietę o m.in. przemoc domową.

Skrzydłowy ominął ostatnie dwa starcia sezonu 2022/23 ze względu na kontuzję, której nabawił się w meczu z Chelsea. Pierwotnie istniała szansa, że pomimo groźnie wyglądającego urazu, gracz wrócić do gry na finał FA Cup z Manchesterem City.

Ostatecznie Antony’ego zabrakło w kadrze, a Manchester United w derbowym starciu uległ 1:2 lokalnym rywalom. Teraz podopieczni Pepa Guardioli są o krok od zdobycia historycznej potrójnej korony i muszą tylko już wygrać finał Ligi Mistrzów.

Wracając do skrzydłowego to zdaniem brazylijskiego “Globo Esporte” Gabriela Cavallini, czyli była partnerka Antony’ego, w poniedziałek miała złożyć zeznania na policji w Sao Paulo (Brazylia) w sprawie skrzydłowego. Kobieta oskarżyła zawodnika o napaść 20. maja.

Antony przebywał wtedy w Anglii, lecz na chwilę obecną nie ujawniono, gdzie dokładnie doszło do napaści. Warto dodać, że brazylijski wymiar sprawiedliwości bada sprawy, które miały nawet miejsce poza granicami Brazylii.

Raport policyjny miał zawierać opisy ran w postaci otarć oraz załączono do niego wiadomości z pogróżkami od wspomnianego zawodnika. Cavallini według źródeł “Globo” już wcześniej miała kontaktować się z policją w sprawie przemocy zawodnika i prosiła o ochronę ze strony służb.

Oprócz tego kiedy Cavallini oraz Antony byli jeszcze w związku, to w czerwcu 2022 roku pokrzywdzona miała udostępnić wiadomość, że poroniła, kiedy to była w ciąży i spodziewała się pierwszego dziecka z zawodnikiem. Ujawniono również, że Antony był żonaty przed rozpoczęciem związku z Cavallini.

Na chwilę obecną zawodnik oraz jego przedstawiciele odmówili komentarzu w tej sprawie. Natomiast klub w żaden sposób nie odpowiedział na prośbę “Globo” w sprawie komentarza i z czasem może wydać oświadczenie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze