manutd.com

Fabrizio Romano: Nottingham Forest chce definitywnie sprowadzić Deana Hendersona

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

O pozycji bramkarza w Manchesterze United mówi się dużo w kontekście letniego okna transferowego. Jednak wydaje się, że pierwszym ruchem dotyczącym golkipera może być transfer wychodzący Deana Hendersona.

Henderson w sezonie 2022/2023 był wypożyczony z Manchesteru United do Nottingham Forest. W barwach “Tricky Trees” rozegrał zaledwie 20 spotkań i zachował w nich sześć czystych konto. Ta niska liczba występów wynikała przede wszystkim z problemów zdrowotnych bramkarza, który przez dużą część tej kampanii zmagał się z urazem uda.

Jednak to nie zniechęciło Nottingham, które według doniesień Fabrizio Romano prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie podpisania stałej umowy z Deanem Hendersonem. Włoski dziennikarz zaznacza, że indywidualny kontrakt jest niemal uzgodniony i niewiele potrzeba, aby go podpisać.

Zgody nie ma jeszcze na lini Nottingham – Manchester. Według tego, co na swoim koncie Twitterowym napisał Fabrizio Romano klub z Old Trafford nie wyda zgody na ten transfer, dopóki nie zostanie podpisana nowa umowa z Davidem de Geą.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze