Getty Images

UTD Journal: Ten Hag będzie czekał na Kane’a do końca okna transferowego

DeyZ Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United nie zamierza poddawać się w walce o Harry’ego Kane’a pomimo doniesień o niechęci Daniela Levy’ego do sprzedaży swojego napastnika do klubu z Anglii. Potwierdzają się informacje, że Ten Hag ma obsesję na punkcie kapitana reprezentacji Anglii.

W ostatnich dniach nowym szkoleniowcem Tottenhamu został Australijczyk Ange Postecoglu, który wcześniej prowadził Celtic. Według informacji UTD Journal  – niezależnego serwisu internetowego o Manchesterze United – Harry Kane w najbliższych dniach porozmawia ze swoim nowym szkoleniowcem i zakomunikuje mu chęć opuszczenia północnego Londynu.

Erik ten Hag zamierza czekać na angielskiego napastnika do końca okna transferowego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Holenderski trener ma go na szczycie swoje listy życzeń i definiuje go jako idealnego napastnika do swojego systemu gry.

Sprawę może ułatwić odstąpienie od zainteresowania Realu Madryt. Hiszpański klub początkowo chciał sprowadzić Kane’a w swoje szeregi po odejściu Benzemy, ale w ostatnich dniach – według hiszpańskich mediów – wycofał się z tej walki w związku z horrendalnymi żądaniami prezesa Tottenhamu, który ma oczekiwać za swojego napastnika około 115 milionów funtów.

Manchester United szuka też alternatyw. Na ten moment najbliżej przenosin na Old Trafford jest Rasmus Hojlund z Atalanty. Proces sprowadzenia tego piłkarza ponoć nie jest jednak uzależniony od procesu kupna Harry’ego Kane’a i jest szansa, że obaj wylądują tego lata w Teatrze Marzeń.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze