manutd.com

Erik ten Hag nie zmienił decyzji. Victor Lindelof pozostanie na Old Trafford

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United przygotowuje się do kolejnego letniego okna transferowego, które będzie zarazem drugim letnim okresem za kadencji Erika ten Haga. Pomimo przebudowy zdaniem Fabrizio Romano Victor Lindelof ma mieć pewną pozycję w zespole i pozostanie w klubie.

Dotychczasowe doniesienia mediów z Wielkiej Brytanii sugerowały, że Manchester United ma przeznaczyć na transfery latem około 100 mln funtów. Kolejne wzmocnienia po przekroczeniu budżetu będą w stu procentach uzależnione od sprzedaży zawodników, co wiąże się z wpływami pieniężnymi do klubu oraz przestrzeganiem zasad FFP.

Zimą zawodnikiem Manchesteru United, którym interesowały się inne kluby, był Victor Lindelof. Kapitan reprezentacji Szwecji pomimo braku gry nadal jest jakościowym zawodnikiem, co udowodnił pod koniec sezonu, gdy musiał zastąpić kontuzjowanego Lisandro Martineza.

Przypomnieć warto również rozmowę Lindelofa z Sky Sports w sprawie jego dalszej przyszłości w Manchesterze United. Zawodnik stwierdził wtedy, że decyzja zapadnie dopiero latem po szczegółowych rozmowach z Ten Hagiem i określeniem jego nowej roli w klubie.

Najnowsze informacje związane z sytuacją Szweda ujawnił Fabrizio Romano. Według dziennikarza Erik ten Hag oraz Manchester United mają być zdecydowani na zatrzymanie defensora na dłużej na Old Trafford. Klub miał poinformować o swojej decyzja także drużyny, które w przeszłości interesowały się Lindelofem.

Głównie o usługi zawodnika zabiegać mają Atletico Madryt oraz Inter Mediolan, lecz na chwilę obecną nie ma realnej szansy, aby defensor opuścił Teatr Marzeń. Romano zaprzeczył również doniesieniom, że Manchester United ma prowadzić zaawansowane rozmowy z Eintrachtem Frankfurt.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze