manutd.com

talkSPORT: Harry Maguire nie chce opuszczać Manchesteru United

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Od dłuższego czasu wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że latem Harry Maguire opuści Manchester United. Anglik był czwartym wyborem Erika ten Haga, a holenderski menedżer od dawna rozgląda się za kolejnym środkowym obrońcą. Jednak według doniesień talkSPORT defensor chciałby pozostać na Old Trafford.

Maguire nie jest ceniony przez Erika ten Haga, jak był przez poprzednich menedżerów. Holender dał mu zagrać w zaledwie 16 meczach w Premier League, a w całym sezonie Anglik zebrał niecałe 1600 minut. W mediach pojawiały się również informacje, że były szkoleniowiec Ajaksu chciałby sprzedać 30-latka, aby pozyskać fundusze na zakup nowego środkowego obrońcy.

Według stacji talkSPORT mimo niewielu rozegranych minut Maguire nie chce opuszczać Old Trafford. Anglik nie pali się do wyprowadzki mimo, że gołym okiem dostrzegalny jest brak zaufania kierowany w jego stronę.

W mediach najwięcej mówi się o zainteresowaniu Anglikiem ze strony Tottenhamu. Pojawiały się również nazwy takich zespołów jak Aston Villa czy West Ham United, ale oficjalna oferta nie trafiła jeszcze na stół władz Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze