brightonandhovealbion.com

Manchester United ma plan B ws. środka pola. Moises Caicedo alternatywą dla Masona Mounta

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pomimo zainteresowania Masonem Mountem Manchester United ma mieć przygotowany plan B w sprawie wzmocnienia środka pola, podaje Sky Sports. Alternatywną opcją na rynku transferowym ma być Moises Caicedo.

“Czerwone Diabły” od końcówki maja łączone są z transferem Masona Mounta, który nie potrafi dojść do porozumienia z Chelsea w sprawie nowej umowy. Kontrakt Anglika powoli dobiega końca, a jego umiejętności zaimponowały Erikowi ten Hagowi, który ma naciskać na jego transfer.

Najnowsze doniesienia sugerują, że londyński zespół miał wycenić swojego wychowanka na ponad 80 mln funtów. Chelsea nie ma być zainteresowana negocjacjami i właśnie dlatego oczekuje dość wygórowanej oferty. Warto dodać, że Manchester United miał wycenić swój cel transferowy na 40 mln funtów i maksymalnie może zapłacić 55 mln.

W przypadku braku porozumienia transferowego w kwestii przenosin Masona Mounta klub z Old Trafford ma mieć plan B, informuje Sky Sports. Alternatywą w sprawie środka pola ma być Moises Caicedo z Brighton, który zimą łączony był z Arsenalem.

Caicedo zanim dołączył do “Mew” był o krok od przenosin właśnie do Manchesteru United. Ostatecznie wybrał on mniejszy zespół, gdyż miał większą szansę na regularną grę. Jak wcześniej wspomniano, zimą był on jedną nogą w Arsenalu, lecz ostatecznie Brighton zatrzymało go i podpisało z nim nową długoterminową umowę.

Obecna umowa pomocnika wygasa w czerwcu 2027 roku, a jego wycena rynkowa zdaniem transfermarkt.com wynosi 55 mln euro. Manchester United miał poprosić Brighton, aby informowało, gdyby pojawiły się jakieś wydarzenia mogące wpłynąć na przyszłości Caicedo.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze