twitter/Everton

Obóz Pickforda odpowiedział na plotki ws. transferu na Old Trafford. „Jordan jest szczęśliwy w Evertonie”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Obóz Jordana Pickforda zdecydował się zareagować na ostatnie plotki transferowe łączące Manchester United z transferem bramkarza. W oficjalnym oświadczeniu zdecydowano się, zasugerować pozostanie Anglika w Evertonie.

W ostatnich dniach niespodziewanie talkSPORT poinformowało o podchodach „Czerwonych Diabłów” pod bramkarza Evertonu Jordana Pickforda. Anglik miał zostać wyceniony tylko na 30 mln funtów, co miało uczynić go jednym z faworytów na liście życzeń angielskiego klubu.

Po kilku dniach spekulacji do plotek postanowił odnieść się zespół reprezentujący Jordana Pickforda – agencja GAA Stellar, która to jest również firmą reprezentującą Anthony’ego Elangę. Anglik ma być szczęśliwy w dotychczasowym zespole i nie jest aktualnie zainteresowany zmianą barw klubowych.

Agencja GAA Stellar: – Jordan jest szczęśliwy w Evertonie i zadomowił się tam ze swoją rodziną. Kocha klub i chce pozostać w nim, dopóki oni sami nas nie poinformują o zmianie planów. Cieszy się on z powrotu na nadchodzący okres przygotowawczy i zamierza pomóc drużynie w walce w lepsze miejsce w tabeli.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze