manutd.com

Manchester United nadal w grze o Kim Mina-Jae. Transfer Harry’ego Kane’a mało prawdopodobny?

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano udostępnił kolejne wieści o ruchach Manchesteru United na rynku transferowym. Realizacja przenosin Harry’ego Kane’a na chwilę obecną jest coraz mniej prawdopodobna. Klub z Old Trafford przeszukuje aktualnie rynek pod kątem alternatyw dla reprezentanta Anglii.

Dzisiaj (14 czerwca) Fabrizio Romano ujawnił kilka ważnych kwestii związanych z ruchami Manchesteru United na rynku transferowym. Wpierw po południu dziennikarz poinformował o odrzuceniu pierwszej oferty „Czerwonych Diabłów” za Masona Mounta.

Jak się okazuje, komplikacje transferowe przytrafiły się Manchesterowi United nie tylko przy pozycji środkowego pomocnika. Problematyczny może być także transfer napastnika w postaci Harry’ego Kane’a, który zdaniem fanów i ekspertów jest idealnym kandydatem do stania się podstawowym zawodnikiem na tej pozycji w klubie z Old Trafford.

„Czerwone Diabły” mają powoli godzić się z faktem, że Tottenham nie jest zainteresowany sprzedażą reprezentanta Anglii. Taka sytuacja miała skutkować decyzją o szukaniu alternatyw na rynku transferowym. Jednym z zawodników na liście ma być wielokrotnie łączony z Manchesterem United Rasmus Hojlund.

Ekipa Erika ten Haga ma nadal być w wyścigu o zakontraktowanie Kim Mina-Jae z Napoli. Klauzula zawodnika wkrótce wygaśnie, a umożliwia wykupienie go za około 40 mln euro. Jednakże Romano podkreślił, że na chwilę obecną niczego nie ustalono w tej sprawie.

Dodatkowo Foot Mercato podaje, że graczem Mistrza Włoch interesuje się również Bayern Monachium, który widzi w nim nowego podstawowego środkowego obrońcę. Koreańczyk ma być wysoko na liście życzeń niemieckiego zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze