The Mirror

Negocjacje z Katarczykami nabierają rozpędu. Rio Ferdinand już wie? „Mam informacje z dobrego źródła”

, Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Po tym jak katarskie media obiegła wiadomość, że szejk Jassim przejmie władzę w Manchesterze United, angielskie media zaczęły doszukiwać się prawdy i najczęściej dementowały te doniesienia. Teraz pojawiają się kolejne informacje, które przekazał Rio Ferdinand oraz agencja Reuters.

Były środkowy obrońca Manchester United zszokował kibiców z Old Trafford swoimi przeciekami. Ferdinand przekonuje, że dostał informacje z bardzo dobrego źródła, iż Katarczycy są bardzo blisko przejęcia „Czerwonych Diabłów”.

– Przejecie Manchesteru United jest nieuchronne. Słyszymy, że jedna z ofert Kataru została przyjęta. Alleluja! Proszę, oby tak się stało!

– Dostałem informację, że przejęcie klubu to kwestia kilku dni, jeśli nie godzin! To informacje z dobrego źródła. Mówią, że to prawda – powiedział Ferdinand.

Optymizm Ferdinanda potwierdzają kolejne informacje z giełdy. Akcje Manchesteru United skoczyły w czwartek o kolejne 15%. Ponadto firma Nine Two UK Holdings Ltd, w której dyrektorem jest szejk Jassim, została tego dnia oficjalnie zarejestrowana w Zjednoczonym Królestwie.

Agencja Reuters, która jest bardzo dobrym źródłem, informuje z kolei, że Katar otrzymał wyłączność na negocjacje z rodziną Glazerów. Obecni właściciele Manchesteru United obecnie mają faworyzować propozycję Katarczyków i stawiają ją nad ofertą sir Jima Ratcliffe’a

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze