TEAMtalk

Luke Shaw: gdyby to ode mnie zależało, sprowadziłbym Kane’a i Rice’a

, Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Post Luke’a Shawa na Instagramie wywołał niemałe poruszenie wśród kibiców Manchesteru United. “Agent Shaw” – pisali fani. Lewy obrońca “Czerwonych Diabłów” wrzucił zdjęcie z Harrym Kane’em i Declanem Rice’em, okraszając je opisem “Tour po Carrington”.

Instagram/Luke Shaw

Shaw później wyjaśnił zdjęcie, jednocześnie wyrażając swoją opinią na temat potencjalnych transferów dwóch gwiazd reprezentacji Anglii do Manchesteru United.

– To był trochę żart. Pół żartem, pół serio. Wiem, że obaj są piłkarzami klasy światowe i nie wiem, co się dzieje w ich klubach. Ale gdyby to ode mnie zależało, sprowadziłbym ich obu w mgnieniu oka.

Piłkarz “Czerwonych Diabłów” pociągnął ten temat również w rozmowie z “The Mirror”.

– Byliby ogromną pomocą dla naszego zespołu, ale mogę tylko dzielić się swoją opinią. Wszystko zależy od klubu. Cokolwiek zdecydują, będziemy musieli na tym bazować.

– Chciałbym, aby kilku reprezentantów Anglii dołączyło do Manchesteru United. Nie będę kłamał. Rozmawiam z nimi, przekonuję ich, jak dobrym miejscem jest Manchester United, bo znam ich umiejętności.

Lewy obrońca podzielił się też swoimi refleksjami na temat minionego sezonu klubowego. Shaw jest wdzięczny Ten Hagowi za to, jak rozwinął go w tym sezonie.

– Chcę się rozwijać, bo wciąż uważam, że stać mnie na więcej. Wiem, że mogę grać na jeszcze wyższym poziomie. Razem z ludźmi, którzy są dookoła mnie i trenerami, czuję, że jestem w stanie tego dokonać.

– Erik ten Hag zdecydowanie mi pomógł. Uważam, że wprowadził mnie na nowy poziom, motywował mnie do pracy każdego dnia. Zdecydowanie jest człowiekiem, którego potrzebuję i chcę mieć w Manchesterze United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze