manutd.com

„The Mirror”: Szejk Jassim będzie chciał ściągnąć z powrotem Ole Gunnara Solskjaera

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Ole Gunnar Solskjaer może powrócić do Manchesteru United. Norweski szkoleniowiec rozstał się z klubem w 2021 roku, ale zapewnił, że jeszcze kiedyś wróci na Old Trafford.

Solskjaer został zwolniony w listopadzie 2021 roku. Od tamtej pory nie wrócił do kariery trenerskiej, choć w ostatnich tygodniach łączyło się go z objęciem posady szkoleniowca w Leicester City. Mówi się jednak, że Norweg  w przyszłości może powrócić do Manchesteru United w nowej roli.

„The Mirror” pisze, że jeśli Szejk Jassim przekona rodzinę Glazerów do sprzedaży klubu w jego ręce, to Katarczyk chętnie powita z powrotem w Teatrze Marzeń byłego menedżera Ole Gunnara Solskjaera. Nie chodzi jednak o ławkę szkoleniową, lecz prawdopodobnie dyrektorską.

Sprowadzenie byłego napastnika z powrotem miałoby być częścią planów szejka, by do klubu ściągnąć legendy „Czerwonych Diabłów” i obsadzić ich na ważnych stanowiskach.

Solskajer w trakcie kariery trenerskiej na Old Trafford pokazał, że potrafi stworzyć dobre środowisko dla piłkarzy, a wiele jego niezrealizowanych pomysłów na wzmocnienia to dowód, że Norweg zna się na futbolu i czuje, jak odbudować potęgę swojego ukochanego klubu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze