Getty Images

UTD District: Manchester United spróbuje przedłużyć kontrakt z jednym z zawodników akademii

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

UTD District donosi, że Manchester United nie poddaje się w sprawie Mateo Mejii i postara się przedłużyć z nim wygasającą umowę. W innym wypadku utalentowany napastnik zostanie wolnym zawodnikiem po 30 czerwca.

Prawy napastnik reprezentuje barwy akademii Manchesteru United od lipca 2021 roku. Wcześniej grał on tylko w zespołach młodzieżowych hiszpańskiego Realu Zaragoza. W tym sezonie Premier League 2 Hiszpan zagrał w 15 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki oraz cztery asysty.

Kontrakt Kolumbijczyka wygasa z końcem czerwca, więc już w lipcu będzie on wolnym zawodnikiem. Ostatnio Manchester United poinformował o liście piłkarzy, z którymi przedłużono umowy, lecz na niej nie znalazł się wspomniany Mejia.

Jedynym problemem w portfolio gracza jest jego zdrowie, a dokładnie częste urazy. Jednakże najnowsze doniesienia UTD District sugerują, że klub z Old Trafford postara się zatrzymać 20-latka na dłużej. Manchester United liczy, że uda się sfinalizować podpisanie kontraktu przez 30 czerwca.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze