ManUtd.com

Media: Manchester United chciałby otrzymać dwa miliony euro za Erica Bailly’ego

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Wszystko wskazuje na to, że Eric Bailly odejdzie z Manchesteru United jeszcze tego lata. Jednak jego słabe występy sprawiły, że nie jest on wart zbyt wiele. Według doniesień angielskich dziennikarzy cena wywoławcza z Iworyjczyka to dwa miliony euro.

Wypożyczenie Erica Bailly’ego do Olympique Marsylia nie było zbyt udane. Iworyjczyk rozegrał zaledwie 23 spotkania, w których łącznie przebywał na boisku przez zaledwie 855 minut. To oznacza, że francuski klub nie będzie miał obowiązku wykupienia go za pięć milionów euro.

Defensor nie jest również mile widziany na Old Trafford, co sprawia, że latem najprawdopodobniej zostanie sprzedany. Jednak realna kwota, jaką chciałby otrzymać za niego Manchester, United jest niezwykle niska i wynosi około dwóch milionów euro. Wśród potencjalnych nabywców znajdować się ma między innymi Real Betis.

Bailly zagrał dla Manchesteru United w sumie 113 spotkań, co wydaje się kiepskim wynikiem, zwłaszcza że reprezentuje barwy tego klubu od 2016 roku. Wynik ten obrazuje dobrze największy problem, z jakim zmagał się defensor, czyli niezwykle wysoka podatność na urazy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze