manutd.com

Hannibal na celowniku BVB. Okres przygotowawczy zdecyduje ws. przyszłości Tunezyjczyka

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„Manchester Evening News” donosi o zainteresowaniu Borussii Dortmund pomocnikiem Manchesteru United Hannibalem. Reprezentant Tunezji ma otrzymać szansę od Erika ten Haga w trakcie letniego okresu przygotowawczego.

20-latek cały miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Birmingham City, które gra na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Gracz łącznie rozegrał 41 spotkań w podstawowym zespole, w których sześciokrotnie asystował przy bramkach kolegów. Zdobył on też jednego gola z rzutu wolnego, który został wybrany golem sezonu.

Richard Fay z „Manchester Evening News” ujawnił, że pomocnik ma otrzymać szansę od Erika ten Haga w letnim okresie przygotowawczym. Decyzja w sprawie jego przyszłość zapaść ma po letnim tournée, lecz w przypadku decyzji, że nie jest on jeszcze gotowy na grę w pierwszym zespole, mogą sprzedać go do innego klubu.

Zainteresowanie pomocnikiem przejawiać ma natomiast Borussia Dortmund, która znana jest z rozwoju młodzieży. Potwierdza to transfer z ostatnich dni, czyli przenosiny Jude’a Bellinghama do Realu Madryt, który ściągnięty został z Birmingham City i rozwijał się w Niemczech przez kilka lat.

BVB ma być gotowa do zaoferowania 15 mln euro za Hannibala. W umowie znalazłyby się również bonusy związane z występami Tunezyjczyka. Zdaniem Faya niemiecki klub nie jest jedynym zespołem zainteresowanym usługami pomocnika akademii Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze