chelseafc.com

Man Utd złoży kolejną ofertę za Masona Mounta. Declan Rice nadal na liście życzeń

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Media zgodnie donoszą, że pomimo fiaska drugiej oferty, Manchester United wróci do tematu transferu Masona Mounta. Angielski zespół planuje złożyć trzecią ofertę kupna. Pomocnik zdecydował się odejść z londyńskiego klubu i osobiście im to zakomunikował.

Wczoraj (22 czerwca) David Ornstein poinformował o kolejnej ofercie Manchesteru United za Masona Mounta. Chelsea odrzuciła propozycję „Czerwonych Diabłów” i złożyła od razu kontrofertę. W obu obozach ma panować przekonanie, że uda się dojść do porozumienia.

W nocy Fabrizio Romano dodał, że klub z Old Trafford na pewno wróci z nową ofertą. Na chwilę obecną zawodnik miał już osiągnąć porozumienie ustne w sprawie kontraktu, gdyż nie zamierza podpisać z Chelsea nowej umowy, co sam im miał zakomunikować. Uważa się, że 60-65 mln funtów wystarczy do zrealizowania transferu.

Informacje te z rana potwierdziło Sky Sports. Dziennikarz angielskiej stacji Dharmesh Sheth ujawnił dodatkowo, że w Manchesterze United prowadzono wewnętrzne rozmowy w sprawie transferu Declana Rice’a, w tym wysokości potencjalnej oferty. Reprezentant Anglii pozostaje na liście życzeń „Czerwonych Diabłów”.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze