The Sun

Mason Greenwood trenuje indywidualnie. Czy wychowanek „Czerwonych Diabłów” wznowi wkrótce karierę?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brytyjski dziennik „The Sun” opublikował zdjęcia Masona Greenwooda, który przygotowuje się indywidualnie do wznowienia kariery piłkarskiej. Fotoreporterzy po raz pierwszy uwiecznili trenującego Anglika od momentu jego zawieszenia.

Reprezentant Anglii w oficjalnym spotkaniu nie zagrał od ponad roku, gdyż został zawieszony przez klub ze względu na dochodzenie w sprawie przemocy wobec byłej partnerki, przestępstwa na tle seksualnym oraz grożenia śmiercią. Po kilkumiesięcznym dochodzeniu ostatecznie policja umorzyła sprawę ze względu na brak dowodów.

Klub nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia w sprawie przyszłości swojego wychowanka. Natomiast znalazł się on na ostatniej liście zawodników uprawnionych do gry w Premier League. Pojawiały się również doniesienia o możliwym wypożyczeniu do jednego z klubów w tureckiej ekstraklasie.

22 czerwca w nocy „The Sun” niespodziewanie opublikowało zdjęcia z trenującym indywidualnie napastnikiem. Anglik pracuje nad powrotem do formy z wynajętym trenerem. Warto dodać, że są to pierwsze zdjęcia trenującego Greenwooda od momentu jego zawieszenia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze