manutd.com

Pożegnalny list Zidane’a Iqbala. „Byłem i nadal będę fanem Manchesteru United

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Oficjalnie Zidane Iqbal wkrótce zmieni barwy klubowe i nie zobaczymy go w następnym sezonie w barwach „Czerwonych Diabłów”. Odchodzący zawodnik w mediach społecznościowych opublikował list pożegnalny, w którym podziękował społeczności Manchesteru United.


Pożegnalny list Zidane’a Iqbala do społeczności Manchesteru United


– Emocje nie zawsze da się opisać słowami, lecz tym razem spróbuję to zrobić. Manchester United był moim domem od momentu skończenia 5. roku życia. Oprócz mojej rodziny to właśnie klub wiele wniósł w mój rozwój i dzięki niemu stałem się osobą, jaką jestem teraz.

– Od The Cliff, przez Carrington, aż po Teatr Marzeń. Mam wiele niesamowitych wspomnień, które nabyłem przez piętnaście lat reprezentowania tego wspaniałego klubu. Miałem możliwość gry u boku wielu zawodników, lecz nie wszystkich mogę nazwać przyjaciółmi.

– Pracowałem także z różnymi trenerami, którzy zawsze wspierali mnie na swój sposób. Chciałbym podziękować ludziom od strojów, fizjoterapeutom, nauczycielom, kucharzom, dietetykom, ochronie, trenerom i pozostałym. To dzięki wam stałem się zawodnikiem, którym jestem dzisiaj.

– Oni doskonale wiedzą o kim mowa oraz jak wiele znaczy to dla mnie i mojej rodziny. Zawsze będę wam wdzięczny. Akademia jest wyjątkowym miejscem, w którym spełniają się marzenia.

– Nigdy nie zapomnę debiutu, czekałem przy linii bocznej boiska Old Trafford na pierwszy mecz w seniorskiej piłce. To wspomnienie napełnia mnie dumą. Reprezentowanie Manchesteru United w Europie jest jednym z największych przywilejów, jakich dostąpiłem  w trakcie mojej kariery.

– Ludzie nie zdają sobie sprawy, ile pracy trzeba wnieść, aby otrzymać szansę debiutu i spełnienia marzeń. Tego dnia fani byli dla mnie wspaniali. Dali mi wiele miłości i wspierali mnie oraz moją rodzinę. Wierzcie, nie było nawet chwili, abym nie był za to wdzięczny.

– Byłem i nadal będę fanem United. Od zawsze kocham ten klub. Teraz nadszedł czas, aby odejść w poszukiwaniu nowego wyzwania. Nie mogę już czekać. Zamierzam grać z tym samym pragnieniem oraz determinacją, ponieważ to te czynniki zaprowadziły mnie w miejsce, w którym aktualnie się znajduję.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze