Getty Images

Dimitar Berbatow: Man Utd musi włączyć się do walki o tytuł

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United pod wodzą Erika ten Haga wykonał spory progres w minionym sezonie. Były napastnik klubu z Old Trafford, Dimitar Berbatow, uważa, że w przyszłym sezonie podopieczni holenderskiego szkoleniowca muszą włączyć się do walki o tytuł.

Po wygraniu Pucharu Ligi i awansie do finału FA Cup, który został ostatecznie przegrany, były bułgarski napastnik czuje, że Manchester United w przyszłym sezonie może osiągnąć znacznie więcej.

– Manchester United musi być dla Manchesteru City największym rywalem. Teraz Erik ten Hag ma pełną wiedzę na temat tego, co dzieje się w klubie. Jego debiutancki sezon dobiegł końca.

– Menedżer, klub, kibice powinni oczekiwać, że Manchester United wygra Premier League. Oczywiście będzie to trudne, biorąc pod uwagę to, czego dokonał Manchester City w tym roku. Motywacją “Czerwonych Diabłów” powinno być jednak powstrzymanie dominacji City.

Berbatow jest przekonany, że jeśli bieżące okno transferowe będzie dla Ten Haga tak udane jak rok temu, to gra klubu z Old Trafford ruszy do przodu. W poprzednim letnim oknie transferowym Holender ściągnął do zespołu Antony’ego, Casemiro, Eriksena, Malacię i Martineza.

– Klub powinien szukać wyłącznie takich piłkarzy, którzy są w stanie grać w systemie Erika ten Haga. Manchester United w przyszłym sezonie musi włączyć się do walki o tytuł i spisać się znacznie lepiej w Lidze Mistrzów niż ostatnim razem – skwitował.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze