manutd.com

Lisandro Martinez wznowił treningi. Powrót po ponad dwóch miesiącach przerwy

tompast Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Lisandro Martinez przekazał doskonałe wiadomości za pośrednictwem oficjalnego konta w serwisie społecznościowym Twitter. Obrońca Manchesteru United wznowił właśnie treningi, po ponad dwumiesięcznej przerwie od piłki nożnej, spowodowaną groźną kontuzją.

Mający 25 lat defensor pozostawał poza grą od czasu feralnego meczu z Sevillą w Lidze Europy, rozgrywanego w połowie kwietnia. Argentyńczyk nie był w stanie wówczas o własnych siłach zejść z boiska, a jak okazało się wkrótce – powodem było złamanie kości śródstopia.

Mistrz świata z Kataru został tym samym wyeliminowany z decydujących pojedynków ligowych i pucharowych “Czerwonych Diabłów” w sezonie 2022/2023. Szybko przeszedł jednak operację, której celem był powrót do pełni sił na okres przygotowawczy do nowego sezonu.

Na materiałach opublikowanych w sobotnie popołudnie widać jak Lisandro Martinez trenuje indywidualnie, na razie prawdopodobnie w rodzimych stronach. Do ośrodka treningowego w Carrington podopieczni menedżera Erika ten Haga zaczną zjeżdżać się w lipcu.

Sam piłkarz także krótko skomentował ostatnie informacje. – Tak się cieszę, że wróciłem w 100% – czytamy.

Przypomnijmy, że Lisandro Martinez to jeden z ubiegłorocznych nabytków Manchesteru United, który poszedł tą samą drogą co Erik ten Hag, przenosząc się na Old Trafford z Ajaksu Amesterdam. Do momentu odniesienia pechowego urazu zdążył rozegrać 42 spotkań, tworząc fantastyczny duet środkowych obrońców z Francuzem Raphaelem Varane’em.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze