brightonandhovealbion.com

Simon Stone: Manchester United zamierza pokrzyżować plany Chelsea

, Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United i Chelsea nie są w ostatnich dniach na stopie koleżeńskiej. Oba kluby nie potrafią dogadać się ze sobą w sprawie transferu Masona Mounta.

W konsekwencji „Czerwone Diabły” mają plan, aby popsuć humory klubowi ze Stamford Bridge. Po prawdziwym eksodusie piłkarzy z ekipy „The Blues” Todd Boehly i Mauricio Pochettino myślą nad wzmocnieniem składu.

Jednym z głównych celów transferowych Chelsea jest Moises Caicedo, który latem niemal na pewno opuści Brighton. Po fiasku negocjacji w sprawie transferu Mounta, Manchester United spróbuje pokrzyżować szyki swoim ligowym rywalom – pisze Simon Stone, czyli jedno z najlepszych źródeł w Anglii.

„Czerwone Diabły” przygotowują własną ofertę za piłkarza, którego wycenia się na około 80 milionów funtów. Choć za Ekwadorczyka żąda się większej sumy niż za Mounta, to klub z Old Trafford godzi się na to ze względu na jego wiek oraz długość kontraktu.

Jeszcze przed trafieniem na The Amex Moises Caicedo w jednym z wywiadów przyznał, że jego marzeniem jest gra w ekipie dwudziestokrotnego mistrza Anglii i pójścia w ślady Antonio Valencii.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze