twitter/juventusfcen

Oficjalnie: Adrien Rabiot podpisał nowy kontrakt z Juventusem

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

W rozmowach pomiędzy Juventusem a Adrienem Rabiotem dojść miało to niespodziewanego przełomu, informuje Fabrizio Romano. Po wielu miesiącach spekulacji reprezentant Francji zgodził się podpisać nowy kontrakt z klubem. O 15:00 Juventus potwierdził informacje dziennikarza i ogłosił roczne przedłużenie umowy z Rabiotem.

Jeszcze latem 2022 roku Rabiot łączony był z przenosinami do Manchesteru United, lecz na zasadzie transferu definitywnego. Ostatecznie nie doszło do finalizacji przenosin, a zawodnik pozostał w dotychczasowym klubie, z którym umowa wygasała czerwcem 2023 roku.

Pomimo upływu roku „Czerwone Diabły” utrzymały zainteresowanie pomocnikiem i starały się pozyskać go, lecz tym razem na zasadzie wolnego transferu. Wielkim fanem zawodnika miał być sam Erik ten Hag, który latem chciał ściągnąć przynajmniej jednego pomocnika.

Z najnowszych doniesień Fabrizio Romano wynika, że ponownie klub z Old Trafford będzie musiał obejść się smakiem w sprawie transferu Rabiota. Dziennikarz donosi o niespodziewanym przełomie w rozmowach pomiędzy Juventusem a obozem Rabiota.

Jak się okazuje, pomimo negatywnych przesłanek z ostatnich miesięcy w sprawie nowej umowy pomocnika włoskiemu klubowi ostatecznie udało się dojść do porozumienia z Rabiotem. Finalizacja nowej umowy oraz oficjalne ogłoszenie mają być kwestią czasu.

Aktualizacja 15:00

Juventus ogłosił przedłużenie kontraktu z Rabiotem. Francuski pomocnik zgodził się pozostać w Turynie na kolejny rok.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze