ManUtd.com

Sabitzer zostanie na Old Trafford, a Garnacho dostanie numer siedem? Co powiedziały nam nowe koszulki

, Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

We wtorek kibice Manchesteru United doczekali się oficjalnej prezentacji pierwszego kompletu strojów na sezon 2023/2024. Jednak oprócz podziwiania trykotów, w jakich będą grać piłkarze, można również odczytać pewne informacje ze sposobu, w jaki odbywa się ich sprzedaż.

Pierwszą ciekawą rzeczą, jaką można zauważyć próbując zamówić nową koszulkę Manchesteru United jest fakt, że póki co niemożliwe jest wybranie trykotu z nazwiskiem Alejandro Garnacho. Podsyca to plotki o możliwej zmianie numeru Argentyńczyka, który być może w kolejnym sezonie zagra z legendarnym numerem siedem na plecach.

Jest jednak jeszcze bardziej zaskakująca sprawa. W sklepie można nabyć trykot z numerem 15, który okraszony jest nazwiskiem… Marcela Sabitzera. Austriak przez ostatnie pół roku był tylko wypożyczony do Manchesteru United i zbyt wiele nie wskazywało na to, że pomocnik zostanie przez „Czerwone Diabły” wykupiony.

W sklepie znajdziemy też koszulki zawodników, których przyszłość jest bardzo niejasna, w tym Deana Hendersona czy Amada Diallo. Nie pojawia się natomiast trykot z nazwiskiem Wouta Weghorsta, co może, ale nie musi wskazywać na to, że Holender pożegnał się już definitywnie z Manchesterem United, a Marcel Sabitzer – niekoniecznie.

Zrzut z ekranu z możliwości wyboru nazwiska na koszulce

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze